Team

Spoznajte naše visoko usposobljene strokovnjake, ki so v dnevnem stiku s prakso v industriji in znajo vsa izobraževanja prilagoditi potrebam vašega okolja. Naša ekipa združuje zavidljive dolgoletne izkušnje ter mednarodne reference z mladostjo in zagnanostjo. Rezultat je prava mera proaktivnosti in odličnosti.

Franci Katrašnik

mag., univ.dipl.inž.el.

FranciKatrasnik Predava:
Inhouse
Kontakti:
+386 1 476 8442, franci.katrasnik@ltfe.org

Luka Koršič

mag., univ.dipl.inž.el

LukaKorsic Predava:
In-house
Kontakti:
+386 1 476 8133, luka.korsic@ltfe.org

Jože Guna

mag., univ.dipl.inž.el

JozeGuna Predava:
In-house
Kontakti:
+386 1 476 8116, joze.guna@ltfe.org

Dušan Mulac

univ.dipl.inž.el

Dušan Mulac Predava:
In-house
Kontakti:
dusan.mulac@ltfe.org

Dušan Kozic

univ. dipl. inž. rač. in inf.

Dušan Kozic Predava:
Cisco
Kontakti:
dusan.kozic@ltfe.org

Uroš Bajželj

mag.,univ.dipl.inž.el

Uroš Bajželj Predava:
Cisco
Kontakti:
+386 1 476 8110, uros.bajzelj@ltfe.org

Rok Žurbi

mag., univ.dipl.inž.el

RokZurbi Predava:
In-house
Kontakti:
+386 1 476 8150, rok.zurbi@ltfe.org

Mojca Volk

dr., univ.dipl.inž.el.

MojcaVolk Predava:
Inhouse
Kontakti:
+386 1 476 8108, mojca.volk@ltfe.org

Roman Kotnik

mag., univ.dipl.inž.el

RomanKotnik-190x190 Predava:
In-house
Kontakti:
+386 1 476 8111, roman.kotnik@ltfe.org

Klemen Peternel

univ.dipl.inž.el

Klemen Peternel Predava:
In-house
Kontakti:
+386 1 476 8132, klemen.peternel@ltfe.org

Matevž Pustišek

viš. pred. dr., univ.dipl.inž.el.

MatevzPustivsek Predava:
Inhouse
Kontakti:
+386 1 476 8844, matevz.pustisek@ltfe.org

Ivanka Brajović

univ.dipl.inž.el

Ivanka Brajović Predava:
Cisco
Kontakti:
ivanka.brajovic@ltfe.org

Primož Brajnik

mag., univ.dipl.inž.el

PrimozBrajnik Predava:
In-house
Kontakti:
+386 1 476 8100, primoz.brajnik@ltfe.org

Matevž Pogačnik

doc. dr., univ.dipl.inž.el.

MatevzPogacnik Predava:
Inhouse
Kontakti:
+386 1 476 8101, matevz.pogacnik@ltfe.org

Urban Sedlar

dr., univ. dipl. inž. el.

UrbanSedlar Predava:
In-house
Kontakti:
+386 1 476 8107, urban.sedlar@ltfe.org

Janez Sterle

mag., univ.dipl.inž.el

Janez Sterle Predava:
In-house
Kontakti:
+386 1 476 8115, janez.sterle@ltfe.org

Luka Mali

univ.dipl.inž.el

Luka Mali Predava:
In-house
Kontakti:
+386 1 476 8103, luka.mali@ltfe.org

Tine Stegel

dr., univ.dipl.inž.el.

TineStegel Predava:
Cisco
Kontakti:
+386 1 476 8117, tine.stegel@ltfe.org

Jaka Cijan

univ.dipl.inž.el

Jaka Cijan Predava:
Cisco
Kontakti:
jaka.cijan@ltfe.org

Andrej Štern

mag., univ.dipl.inž.el

AndrejStern Predava:
In-house
Kontakti:
+386 1 476 8802, andrej.stern@ltfe.org

Prijava na e-novice